Prosinec ve třídě ZŠ III.

První prosincový den jsme měli přichystaný projekt Na den záchranářem. Vyzkoušeli jsme si poskytování první pomoci a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací.

Ve třídě se nám zjevil anděl, který nám každý den přinesl úkol do adventního kalendáře. Za odměnu jsme mu zdobili šaty hvězdičkami a počítali, kolik dní nám zbývá do Štědrého dne.

Navštívil nás Mikuláš se svojí partou a jeden den se naše třída proměnila na čertí školičku.

Ve vánočních dílnách jsme si vyrobili Ježíška, ozdobičku a upekli a nazdobili perníčky.

Poslední školní den jsme si udělali vánoční besídku. Uvařili jsme si horkou čokoládu a snědli spoustu cukroví. Dokonce k nám přišel Ježíšek a nadělil nám nové pomůcky, hračky a stavebnice.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá